operator maszyn in nowa sól

job type
praca stała

location
nowa sól, lubuskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52407

job description

Jesteś doświadczonym Operatorem Maszyn ?

Pragniesz być częścią międzynarodowej firmy ?

Tworzyć ją na rynku nowosolskim od podstaw ?

Chcesz się rozwijać i szkolić ?

Dołącz do naszego zespołu !

A jak wiadomo nie samą pracą żyje człowiek,

mamy do zaproponowania ciekawe benefity, dzięki którym możesz korzystać z wielu atrakcji !

oferujemy

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet medyczny
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • bony świąteczne
  • możliwość skorzystania z pożyczek z ZFŚS
  • ubezpieczenie grupowe

zadania

  • obsługa maszyn piekarniczych i pakujących na linii produkcyjnej pieczywa
  • monitorowanie prawidłowości przebiegu procesu produkcyjnego
  • regulacja maszyn i ich przezbrajanie
  • kasowanie błędów w maszynach
  • zmiana ustawień

responsibilities

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy
  • doświadczenie w obsłudze maszyn oraz monitorowania ich pracy
  • znajomość zasad HACCP i zasad higieny w procesie produkcji żywności
  • chęć nabycia nowych pokładów wiedzy
  • umiejętność pracy w grupie

Jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy ?

Wyślij SMS o treści Operator maszyn pod nr 665 303 009

oddzwonimy i opowiemy o szczegółach