operator maszyny sortującej in bronisze

job type
praca tymczasowa

location
bronisze, mazowieckie
job category
magazyn
reference number
52404

Szukasz pracy, myślisz o zmianie? Dla naszego Klienta z branży FMCG zajmującego się hadlem warzywami i owocami poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator maszyny sortującej

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)
  • wynagrodzenie od 3000,00 zł do 3200,00 zł netto!
  • terminowe wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia cennego, ciekawego doświadczenia zawodowego
  • Randstad PLUS - opieka medyczna, karta sportowa w korzystnej cenie, vouchery i zniżki do sklepów, restauracji

zadania

  • obsługa oraz nadzór nad prawidłową pracą maszyny sortującej
  • dostosowanie ustawień parametrów sortowania do jakości surowców
  • wykonywanie niezbędnych regulacji oraz programowania maszyny sortującej
  • bieżąca kontrola jakości surowców

responsibilities

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktualne badania sanepidowskie
  • przestrzeganie zasad BHP