operator / operatorka cnc in parznice

job type
praca tymczasowa

location
parznice, mazowieckie
job category
produkcja
reference number
50172

W związku z rozwojem i rozbudową firmy posiadamy nowe miejsca pracy na stanowisku operator /-ka maszyn CNC. Oferujemy Państwu możliwość nawiązania współpracy w zakładzie z branży metalowej w miejscowości Parznice .

oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w miłej atmosferze, w dynamiczny zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Profesjonalne szkolenia zawodowe oraz możliwość zdobycia nowych kwalifikacji
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy

Dodatkowe benefity:

  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna
  • karta z nielimitowanymi wejściami na obiekty sportowe i rekreacyjne

zadania

  • obsługa maszyn
  • dozór nad procesem
  • korygowanie wymiarów
  • kontrola wytwarzanych części

responsibilities

  • wykształcenie min. zawodowe
  • ukończony kurs i możliwość przyuczenia lub doświadczenie na stanowisku operatora CNC
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość narzędzi pomiarowych

Randstad Polska Sp. zo.o.

ul. Malczewskiego 24, Radom

T: 486794803

Nowak Ewa 607307701