operator pras krawędziowych in gdynia

job type
praca tymczasowa

location
gdynia, pomorskie
job category
inżynieria
reference number
52239

Szukasz pracy która rozwinie twoje umiejętności ? Masz już doświadczenie przy prasach krawędziowych lub kiedyś miałeś z nimi styczność? Zapoznaj się z naszą ofertą może to właśnie Ciebie szukamy!

Dla naszego klienta zajmującego się produkcją mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej poszukujemy :

Operatora pras krawędziowych !

oferujemy

  • wynagrodzenie 19 zł brutto bądź więcej !
  • Wynagrodzenie do 10 każdego miesiąca !
  • kompleksowe szkolenie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia do pracy bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • plusy z RandstadPlus ! Pakiety medyczne !

zadania

  • obsługa prasy krawędziowej,
  • Produkcja wyrobów zgodnie z rysunkiem technicznym oraz kartą technologiczną.

responsibilities

  • umiejętność programowania CNC w systemie Keba, ModEva10S lub Delem (mile widziana )
  • minimum półroczne doświadczenie w pracy na prasach krawędziowych, Trumpf lub EHT (mile widziana)
  • biegła umiejętność czytania rys. technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność na 3 zmiany od poniedziałku do piątku

Jesteś zainteresowany zadzwoń 501 331 944! Bądź zaaplikuj!