operator prasy krawędziowej - operator obrabiarki cnc in sosnowiec

job type
praca stała

location
sosnowiec, śląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
51307

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Masz doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej?

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym

zadania

  • obsługa i kontrola pracy prasy krawędziowej
  • kontrola wykonywanych detali
  • prace okołoprodukcyjne

responsibilities

  • doświadczenia w pracy z prasą krawędziową – minimum rok
  • umiejętności obsługi komputera oraz znajomość rysunku technicznego
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy z czytnikami do obsługi systemów magazynowych
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • mile widziane doświadczenie w branży stali nierdzewnych, aluminium i/lub usług przemysłowych