operator produkcji, branża automotive in siemianowice śląskie

job type
praca tymczasowa

location
siemianowice śląskie, śląskie
job category
produkcja
reference number
47981

Dla naszego klienta, lidera w branży automotive w produkcji siedzeń samochodowych. Poszukujemy pracowników na stanowisko operatora produkcji bez doświadczenia.

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie.

Super dojazd z Bytomia i okolic. (autobus lini 42)

Nie wahaj się i aplikuj od razu po przeczytaniu oferty! ;)

oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie (średnio 3700 brutto) ,

wypłata zawsze na czas,

umowę o pracę tymczasową,

pracę w nowoczesnej firmie,

dogodne warunki pracownicze,

możliwość nabycia karty sportowej i prywatnej opieki medycznej,

dofinansowanie do posiłków na zakładowej stołówce dwudaniowy posiłek z 5 zł

coroczne pikniki i paczki mikołajkowe,

premie uznaniowe.

zadania

obsługa maszyn produkcyjnych,

kontrola jakości,

współpraca z innymi stanowiskami pracy,

nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn,

dbanie o porządek na stanowisku pracy.

responsibilities

zdolności manualne,

dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym lub 3 zmianowym ( to TY decydujesz ! )

dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.