operator produkcji in biskupice podgórne

job type
praca stała

location
biskupice podgórne, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
56420
phone
+48 501324897

Rewolucja motoryzacyjna to coś co Cię napędza? Już teraz możesz być tego częścią! Dołącz do naszego zespołu jako operator produkcji w LG Chem Wrocław Energy i rozwiń swoją karierę w międzynarodowej Firmie – liderze w swojej branży. Nie czekaj i aplikuj już teraz! Przyszłość to Ty!

oferujemy

  • wynagrodzenie 3400 zł brutto + premia do 600 zł brutto
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do stołówki
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bezpłatny dojazd z wielu kierunków, m.in.: Wrocław, Wałbrzych , Świdnica, Boguszów Gorce, Świebodzice, Wołów, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Strzelin ,Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, Nowa Ruda, Ziębice, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie

zadania

  • obsługa maszyn
  • obsługa paneli dotykowych
  • wizualna kontrola jakości produktu

oczekujemy

  • umiejętności dobrej obsługi komputera
  • dużej motywacji do pracy i chęci do nauki
  • chęci nawiązania długofalowej współpracy
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na produkcji

Aplikuj już dziś bądź wyślij SMS o treści PRACA na nr 697 700 392

Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.