operator produkcji in biskupice

job type
praca stała

location
biskupice, dolnośląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
51652

Już ruszyła nowa rekrutacja ! Przyczyń się do rozwoju globalnej technologii ! Szukamy nowych talentów ! Czyli właśnie Ciebie ! Nie czekaj i wyślij Cv !

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • system pracy 3 zmianowy
  • dwie 20 minutowe przerwy w ciągu dnia
  • dofinansowanie do posiłków w zakładzie
  • darmową opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • na terenie zakładu miejsce do odpoczynku ( pokój gier )
  • nowoczesny zakład pracy
  • innowacyjną inwestycję zarówno w pracowników jak i w zakład
  • najnowocześniejszą technologię pracy
  • pracę na terenie BISKUPIC PODGÓRNYCH
  • i najważniejsze DARMOWY TRANSPORT z Boguszów Gorce, Wałbrzych, Strzegom i Nowa

 Ruda

zadania

  • obsługa urządzeń zgodnie z przyjętymi standardami
  • realizacja planu produkcyjnego
  • zapewnienie odpowiedniej jakości produktów
  • obsługa komputera/ paneli dotykowych

responsibilities

  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA WROCŁAW” z Twoim imieniem pod numer telefonu 506463228, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.