operator produkcji in kozietuły

job type
praca tymczasowa

location
kozietuły, mazowieckie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
58080
phone
+48 697140403

Jesteś osobą poszukującą pracy? Masz już za sobą pierwsze doświadczenia związane z pracą na produkcji? Poszukujesz pracy na dłużej?

Chcesz pracować w rozwijającej się, ceniącej pracowników firmie?

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 16,00 PLN/h
  • premie miesięczne - ok 200 PLN/mc
  • premia sezonowa - 1,5 PLN brutto za każdą przepracowaną godzinę (ok 250 PLN/mc)
  • pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • dwie przerwy po 15 minut wliczone w godziny pracy
  • praca w systemie 4-brygadowym
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • odzież robocza wydawana przez firmę (buty, spodnie, t-shirt, kurtka)
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • opiekę dedykowanego konsultanta Randstad

zadania

  • obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrolowanie jakości wytworzonego produktu
  • zgłaszanie ewentualnych awarii maszyn i urządzeń
  • realizowanie produkcji według bieżących planów

oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygady i 3 zmiany)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych)
  • książeczka SANEPIOD lub gotowość do jej wyrobienia
  • dokładność, umiejętność dobrej organizacji pracy
  • dobra koordynacja ruchowa
  • dyspozycyjność