operator produkcji in natolin

job type
praca tymczasowa
salary
PLN 23 za godzinę

location
natolin, mazowieckie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
salary
experience
0-6 miesięcy
reference number
59026
phone
+48 697140403

Jesteś osobą poszukującą pracy w Grodzisku Mazowieckim? Masz już za sobą pierwsze doświadczenia związane z pracą na produkcji? Poszukujesz pracy na dłużej? Chcesz mieć wolne weekendy? Zgłoś się do nas!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 23,00 PLN/h
  • premie kwartalne za obecność w pracy - 500 PLN/mc
  • pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • wolne weekendy
  • dwie przerwy po 20 minut wliczone w godziny pracy
  • codziennie świeże owoce, woda, kawa i herbata
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • odzież robocza wydawana przez firmę (buty, spodnie, t-shirt, kurtka)
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • opiekę dedykowanego konsultanta Randstad

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrolowanie jakości wytworzonego produktu
  • zgłaszanie ewentualnych awarii maszyn i urządzeń
  • realizowanie produkcji według bieżących planów

oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - 3 zmiany
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziana znajomość komputera i rysunku technicznego
  • motywacji i zaangażowania :)
  • dyspozycyjność