operator rozładunku i załadunku in łódź

job type
praca tymczasowa

location
łódź, łódzkie
job category
inne
reference number
52285

Chcesz pracować w godzinach 7-15? Masz wykształcenie mechaniczne ? Mamy pracę dla Ciebie?

Miejsce pracy : Łódź , ul.Świętej Teresy

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na 6 miesięcy, później przejście w struktury Klienta.
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • opiekę konsultanta Randstad
  • wynagrodzenie 2400 brutto

zadania

  • Zorganizowanie pracy własnej w sposób zabezpieczający , wykonanie powierzonych zadań.
  • Wykonywanie pomocniczych zadań zgodnie z poleceniami bezpośrednich przełożonych oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i zarządzeniami
  • Przestrzeganie przepisów i instrukcji BHP i PPOŻ
  • Dbanie o dobro pracodawcy ,chronienie jego mienia i dokumentów oraz zachowanie w tajemnicy informacji , których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę
  • Załadunek cementu na samochody w Składzie Producenta
  • Rozładunek cementu luzem z cementowagonów do zbiorników- silosów
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy.

responsibilities

  • dobrego stanu zdrowia
  • wykształcenia mechanicznego
  • chęci do pracy
  • zaangażowania
  • nie wymagamy doświadczenia ;)