operator/ ustawiacz maszyn in bydgoszcz

job type
praca stała

location
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57114
phone
+48 603 304 002

Poszukujesz pracy na pełen etat? Posiadasz doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn? Jesteś osobą odpowiedzialną i sumienną? Jeśli Twoja odpowiedź to "tak"- mamy dla Ciebie ofertę pracy!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • zatrudnienie na pełen etat
  • atrakcyjna stawka do negocjacji- w zależności od doświadczenia
  • wolne weekendy
  • pracę w systemie 3 zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
  • lokalizacja: Bydgoszcz ul. Smoleńska

zadania

  • monitorowanie przebiegu procesu produkcji
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • przestrzeganie obowiązujących w firmie instrukcji i procedur
  • przezbrajanie maszyn
  • ustawianie parametrów maszyn
  • wyłapywanie błędów produkcyjnych i bieżąca naprawa

oczekujemy

  • znajomości schematów elektrycznych
  • wykształcenia technicznego lub mechanicznego
  • minimum 1,5 roku doświadczenia na podobnym doświadczenia
  • dyspozycyjności do pracy
  • dokładnego i sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków

Jeżeli oferta pracy Cię zainteresowała- nie czekaj, aplikuj już dziś!