operator wózka chwytakowego in wrocław

job type
praca stała

location
wrocław, dolnośląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
48585

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • możliwość awansu oraz rozwoju
  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę bezpośrednio pod Firmę BSH
  • Wynagrodzenie podstawowe od 3500 zł brutto po okresie próbnym + premia do 750 zł brutto miesięcznie
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Dofinansowanie wyżywienia 100 zł netto/miesiąc, stołówka, świeże owoce, bony na święta, fundusz socjalny
  • Dwa dodatkowe dni wolne – Wigilia oraz Sylwester, zniżki na sprzęt AGD marek Bosch, Siemens, Zelmer
  • Opieka medyczna Medicover lub Luxmed, karta Multisport 19 zł, ubezpieczenie grupowe

zadania

  • Obsługa wózka widłowego - wózek chwytakowy
  • Przyjęcie towarów, rozładunki i załadunki samochodów, sprawdzanie towaru wg dokumentów;
  • Zamawianie materiałów za pomocą systemu magazynowego;
  • Utrzymywanie porządku w hali produkcyjnej i w magazynach;
  • Wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji;

responsibilities

  • Min. roczne doświadczenie w operowaniu wózkami jezdnymi;
  • Uprawnień na wózki jezdniowe podnośnikowe i ciągnikowe
  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym
  • chęci do podjęcia długofalowej współpracy

Wyślij nam swoje cv lub zadzwoń pod numer 663 308 200