operator wózka widłowego- parzniew

job type
praca tymczasowa

location
parzniew, mazowieckie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
56511
phone
+48 609305109

zależy Ci na ciekawej pracy? masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych? ta praca jest dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)
  • wynagrodzenie 19,50 zł/h brutto
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
  • atrakcyjny system benefitów (karta sportowa, opieka medyczna Medicover w atrakcyjnych cenach, dodatkowo: bilety do kina, zniżki do sklepów oraz restauracji)

zadania

  • rozładunek i przyjmowanie dostaw
  • kompletacja / szykowanie wyprodukowanych materiałów do wysyłki
  • transport wewnątrzmagazynowy

oczekujemy

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie