operator wózka widłowego in brzeg

job type
praca stała
salary
PLN 3,300 miesięcznie

location
brzeg, opolskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
salary
experience
0-6 miesięcy
reference number
57696
phone
+48 722100901

Jeśli jesteś osobą, która nie lubi siedzieć w miejscu, lubi urozmaiconą pracę, chce mieć wolne weekendy i noce to jest to oferta dla Ciebie. Zapoznaj się z szczegółami i aplikuj już dziś!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w zakładzie
  • wynagrodzenie w formie podstawy + premii
  • wolne weekendy, noce i święta (II zmianowy system czasu pracy)
  • pracę w firmie, która stale się rozwija i robi to w przyjaznej atmosferze

zadania

  • prace magazynowe przy użyciu wózka widłowego
  • sporadycznie pracę jako pomocnik operatora maszyn

oczekujemy

  • uprawienia do operowania wózkami widłowymi (wysoki skład)
  • zaangażowania i pozytywnego nastawienia