operator wózka widłowego in kajetanów

job type
praca tymczasowa

location
kajetanów, świętokrzyskie
job category
produkcja
reference number
47908

Jesteś kierowcą wózka widłowego i szukasz pracy, która zapewni Ci atrakcyjne zarobki?

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

-- kierowcy wózków widłowych --

oferujemy

• umowę o pracę na czas określony na pełen etat

• terminowa wypłata wynagrodzenia

• dodatkowe benefity (ubezpieczenie, karta sport)

zadania

• obsługa wózka widłowego – załadunek i rozładunek oraz transport wewnętrzny

• kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym

• transport wewnętrzny towarów

responsibilities

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)

• doświadczenie w pracy na magazynie

• praca w systemie zmianowym

• mile widziane uprawnienia na wózki wysokiego składowania

Aplikuj lub wyślij sms o treści OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO na numer:

697 -102-356