operator wózka widłowego in nowa wieś wrocławska

job type
praca tymczasowa

location
nowa wieś wrocławska, dolnośląskie
job category
magazyn
reference number
52539

Posiadasz ważne uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym? Mamy dla Ciebie pracę z bezpłatnym dojazdem pracowniczym z Wrocławia i wielu dolnośląskich miejscowości!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • bezpłatny dojazd pracowniczy w wielu lokalizacji
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • atrakcyjny system premiowy i bogaty pakiet socjalny
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego

zadania

  • operowanie wózkiem widłowym elektrycznym
  • prace magazynowe

responsibilities

  • ważnych uprawnień na wózki widłowe
  • doświadczenia w obsłudze wózków widłowych i w pracy na magazynie
  • dyspozycyjności – praca na 3 zmiany
  • motywacji do pracy i zaangażowania

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj” lub o kontakt pod numerem: 667 450 230 - lub wyślij sms o treści "MAGAZYN" - oddzwonimy.