operator wózka widłowego in opole

job type
praca tymczasowa

location
opole, opolskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
55742
phone
+48 722100901

Wyobraź sobie firmę, w której pracuje się w dzień a weekend jest od tego by spędzić go z rodziną lub znajomymi. Wyobraź sobie firmę, która inwestuje w pracownika i umożliwia rozwój i awans. Wyobraź sobie, że robisz to co lubisz czyli pracę jako operator wózka widłowego. Jeśli to jest to czego szukasz to nie zwlekaj - aplikuj.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie + dodatki
  • długotrwałą współpracę w prężnie rozwijającej się firmie z możliwościami rozwoju
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wolne weekendy i święta (2 zmianowy system pracy)

zadania

  • prace w magazynie produkcyjnym z użyciem wózka widłowego
  • udział w procesie rozładunku dostaw
  • prace inwentaryzacyjne

oczekujemy

  • uprawnienia do operowania wózkami widłowymi
  • mile widziane doświadczenie (praca w magazynie produkcyjnym)
  • uprawnienia na suwnice - dodatkowy Twój atut
  • chęci długotrwałej współpracy i rozwoju