operator wózka widłowego in opole

job type
praca stała

location
opole, opolskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
58516
phone
+48 722100901

Szanowne Panie! Szanowni Panowie! Otwieramy rekrutację do nowo powstałego zakładu w branży automotive w Opolu. Jeśli więc szukasz lub chcesz zmienić obecną pracę na taką, w której każdy w zakładzie jest "na Ty", szanuje innych, siebie i swoją pracę, to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko aplikować. Spróbuj! Może to właśnie Ty znajdziesz pracę marzeń w 2019 roku!

oferujemy

  • umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio do zakładu
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22 (w przyszłości system III zmianowy)
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze zakładu

zadania

  • prace na magazynie produkcyjnym przy pomocy wózka widłowego
  • udział w procesie rozładunku, załadunku
  • prace inwentaryzacyjne

oczekujemy

  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie :)
  • uprawnienia UDT do operowania wózkami widłowymi i doświadczenie min. rok
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie produkcyjnym
  • chęci długotrwałej współpracy i rozwoju