operator wózka widłowego in sieraków

job type
praca tymczasowa

location
sieraków, wielkopolskie
job category
magazyn
reference number
52283

Masz doświadczenie w hali produkcyjnej, lub chciałbyś je zdobyć? Jesteś osobą, która nie lubi stać w miejscu? Ponadto masz uprawnienia na wózki widłowe? W takim razie czekamy na Ciebie! Aplikuj!

oferujemy

  • pracę dla 3 osób od zaraz
  • wynagrodzenie 16 /18 zł h brutto w zależności od doświadczenia + premie co 2 miesiące oraz premie roczne!
  • pracę o umowę tymczasową z możliwością szybkiego zatrudnienia na stałe
  • pracę od poniedziałku w godzinach 6:00-14:00, 14:00- 22:00
  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do kin i restauracji)

zadania

  • odbieranie palet na produkcji oraz ich ustawianie
  • załadunek tirów
  • obsługa urządzeń pakujących
  • kontrola jakości procesu pakowania oraz prawidłowości pracy urządzeń

responsibilities

  • gotowości od pracy w systemie II zmianowym
  • uprawnień na wózki widłowe
  • mile widziane doświadczenie w hali produkcyjnej
  • dbałości o porządek i czystość na swoim miejscu pracy