operator wózka widłowego in szałsza

job type
praca tymczasowa

location
szałsza, śląskie
job category
magazyn
reference number
52083

Witaj! Jeżeli chcesz rozwijać się zawodowo, zdobyć większe doświadczenie na bocznym wózku widłowy - nie czekaj aplikuj!

Do centrum dystrybucyjnego na terenie Szałszy poszukujemy operatorów wózka widłowego do pracy od zaraz.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia na wózku wysokiego składu
  • możliwość skorzystania z naszych benefitów
  • pracę w rozwijającym się centrum dystrybucyjnym na terenie Szałszy

zadania

  • obsługa wózka widłowego czołowego
  • nauka pracy na wózku wysokiego składowania
  • przewożenie, rozwożenie, składowanie, rozmieszczanie na regałach palet
  • załadunek, rozładunek towarów

responsibilities

  • doświadczenia na wózku widłowym czołowym
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (praca może zdarzyć się również w sobotę, II i III zmiana zaczyna się od niedzieli).
  • zaangażowania, chęci do nauki oraz podnoszenia swoich kwalifikacji