operator wózka widłowego in wrocław

job type
praca tymczasowa

location
wrocław, dolnośląskie
job category
produkcja
reference number
47756

Mieszkasz w okolicy Kleciny, Bielan, Muchoboru Wielkiego? Masz problem z dostaniem się do centrum? U nas korki nie straszą.

Dla naszego Klienta - lidera branży samochodowej, poszukujemy kandydatów do działu logistyki na stanowisko:

Operator wózka widłowego

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość negocjacji stawki w zależności od posiadanego doświadczenia)
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • możliwość podjęcia zatrudnienia "od zaraz"
  • dodatkowe benefity: Karta Sportowa, Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie Zdrowotne, Zniżki na wydarzenia Kulturalne oraz dodatkowe zniżki na zakupu on-line.

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • rozładunek i załadunek towaru
  • przyjęcie towaru
  • prace magazynowe
  • transport komponentów na stanowiska produkcyjne
  • odbiór wyprodukowanego asortymentu
  • zapewnienie prawidłowego magazynowania towarów

responsibilities

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie jako operator wózka widłowego
  • dokładność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność