operator wtryskarki/montażu in nowa wieś wrocławska

job type
praca tymczasowa

location
nowa wieś wrocławska, dolnośląskie
job category
Przemysł
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
58585
phone
+48 607301900

Szukasz ciekawej pracy na produkcji? Mamy dla Ciebie pracę z bezpłatnym dojazdem pracowniczym z Wrocławia, Bielawy, Dzierżoniowa oraz wielu innych dolnośląskich miejscowości!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatny dojazd pracowniczy w wielu lokalizacji
  • wynagrodzenie godzinowe + dwa rodzaje premii
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • atrakcyjny system premiowy i bogaty pakiet socjalny
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego

zadania

  • obsługa wtryskarki
  • odbiór towaru i kontrola jakości
  • sortowanie, układanie i foliowanie
  • pakowanie towaru

oczekujemy

  • dyspozycyjności – praca na 3 zmiany
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • motywacji do pracy i zaangażowania

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj” lub o kontakt pod numerem: 607301900 - lub wyślij sms o treści " OPERATOR WTRYSKARKI" - oddzwonimy.