operator/ka in nowy dwór mazowiecki

job type
praca stała

location
nowy dwór mazowiecki, mazowieckie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
60559
phone
+48 605345425

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia z elastycznym grafikiem? Nie masz doświadczenia a chcesz rozwijać się na stanowisku operatorskim?

Zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacyjnym!

Skontaktuj się z nami 605345425.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + bony i paczki świąteczne,
  • wdrożenie pod opieką doświadczonego operatora,
  • praktyczne szkolenia i zdobywanie uprawnień,
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy,
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • ubezpieczenie na życie dla pracowników całkowicie finansowane przez pracodawcę,
  • opieka medyczna,
  • zorganizowany dojazd z: Płońska, Raciąża, Nasielska, Smoszewa, Świercza oraz Nowego Miasta,
  • zwrot kosztów dojazdu swoim środkiem transportu,
  • dodatkowo 1 000 zł za polecenie znajomego do pracy.

zadania

  • obsługa maszyn produkujących wyroby higieniczno - kosmetyczne,
  • zasilanie maszyny w surowce do produkcji,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • dążenie do wymaganej efektywności pracy maszyn oraz jakości produktu końcowego,
  • dbałość o czystość maszyn i urządzeń, surowców oraz produkowanego wyrobu.

oczekujemy

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • praktycznego doświadczenia zawodowego w zakładzie produkcyjnym;
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym ( 6-14, 14-22, 22-6 );
  • umiejętności współpracy w zespole,
  • umiejętność logicznego myślenia i szybkiego przyswajania przekazywanej wiedzy,
  • chęci do nauki i podnoszenia kwalifikacji.