operator/operatorka in legnica

job type
praca tymczasowa

location
legnica, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
56940
phone
+48 665304204

Pracuj w firmie, która jest jedną z wiodących światowych dostawców osłonek na wędliny. W raz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy operatorów i operatorek maszyn

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (z możliwością przejścia do Klienta)
  • nawet do 25% premii
  • gwarancję cyklicznych podwyżek wynagrodzenia
  • uczestnictwo w szkoleniach rozwijających i podnoszących kompetencje
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do Karty Multisport, dofinansowania do ubezpieczenia na życie)

zadania

  • obsługa maszyn w ramach procesu produkcyjnego
  • ustawianie zleceń produkcyjnych (przezbrajanie)
  • uzupełnianie oraz kontrola prawidłowego obiegu dokumentów
  • odbiór i pakowanie gotowych produktów.

oczekujemy

  • gotowości do pracy na 3 zmiany
  • mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach
  • mile widziane wykształcenie techniczne-mechaniczne