pakowacz/ka - możliwość awansu in zabrze

job type
praca tymczasowa

location
zabrze, śląskie
job category
produkcja
reference number
47748

Jeżeli poszukujesz pracy w Zabrzu - aplikuj, a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę tymczasową
  • możliwość szybkiego przejścia w struktury firmy
  • możliwość awansu
  • możliwość nabycia prywatnej opieki medycznej i karty sportowej
  • pracę z pomocą opiekuna przez pierwsze trzy tygodnie

zadania

  • pakowanie
  • raportowanie
  • kontrola jakości pakowanych elementów
  • wymiana rolek, pierścieni w maszynie

responsibilities

  • wykształcenia średniego
  • doświadczenie na magazynie lub produkcji mile widziane
  • chęć do pracy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • zaangażowania

Wyślij SMS o treści: PAKOWACZ na numer 697-170-383, a na pewno się z Tobą skontaktujemy.