pakowacz/ka in wrocław

job type
praca stała

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57389
phone
+48 693 470 490

Już dzisiaj zrób coś dla siebie- zadbaj o stabilną przyszłość i aplikuj na Nasze ogłoszenie!

Szukasz pracy na magazynie ? Cenisz sobie możliwość rozwoju? Mieszkasz w okolicy Kleciny, Bielan, Muchoboru Wielkiego, Oporowa? Idealnie! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • dodatkowe benefity Randstad ( opieka medyczna, karta sportowa w atrakcyjnej cenie, zniżki na zakupy online),
  • darmowy parking dla pracowników,
  • klimatyzowana hala produkcyjna,
  • dogodny dojazd komunikacją miejską,
  • dofinansowanie do posiłków
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

zadania

  • pakowanie i przepakowywanie części samochodowych,
  • obsługa wózka paletowego,
  • utrzymywanie porządku,

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • motywacji i chęci do pracy.