planista produkcji i zapasów in skomielna biała

job type
praca tymczasowa

location
skomielna biała, małopolskie
job category
produkcja
reference number
52479

Lubisz góry i chciałbyś zamieszkać u podnóża Tatr, ale obawiasz się że nie znajdziesz pracy? Praca w firmie, która inwestuje w ludzi i oferuje atrakcyjne wynagrodzenie to Twój cel zawodowy? Teraz możesz to osiągnąć! Dołącz do naszego zespołu w firmie 3M w Skomielnej Białej jako Planista produkcji i zapasów. Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną i miłą atmosferę
  • znakomitą lokalizację zakładu pracy - Skomielna Biała
  • szybki proces rekrutacji
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę tymczasową
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kina, sklepów, restauracji)

zadania

  • planowanie produkcji
  • zamawianie transportu
  • zamawianie surowców do produkcji u dostawców polskich i zagranicznych
  • utrzymanie danych planistycznych w systemie SAP
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

responsibilities

  • doświadczenie na stanowisku związanym z Planowaniem Produkcji, Logistyką, Customer Service - minimum 2 lata
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • dobra znajomość MS Excel (tabele przestawne, wyszukaj pionowo etc)
  • znajomość systemu ERP SAP będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć nauki nowych umiejętności