planista produkcji i zapasów in wrocław

job type
praca stała

location
wrocław, dolnośląskie
job category
inne
job type
praca stała
reference number
49082

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • zatrudnienie na zastępstwo - 1 rok
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

zadania

  • planowanie produkcji długo i krótkoterminowej w oparciu o zapotrzebowanie klientów;
  • zarządzanie danymi w systemie klasy ERP oraz tworzenie i aktualizowanie parametrów planistycznych;
  • optymalizację dostaw poprzez zapewnienie dostępności zasobów i materiałów;
  • zarządzanie i kontrolę poziomu zapasów magazynowych w zakresie wyrobów gotowych, surowców i opakowań;
  • utrzymywanie bardzo dobrych wewnętrznych i zewnętrznych relacji - z zespołami zadaniowymi, z europejskimi i amerykańskimi strukturami firmy, jak również z dostawcami i partnerami handlowymi;

responsibilities

  • dobra znajomość MS Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w piśmie i w mowie)
  • doświadczenie- minimum 3 lata w procesach związanych z planowaniem produkcji
  • znajomość procesów logistycznych (mile widziane wykształcenie logistyczne)
  • sumienność, dokładność, pilność
  • zmysł analityczny
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność współpracy z działami-głównie z produkcją, magazynem