planista produkcji in nowa sól

job type
praca stała

location
nowa sól, lubuskie
job category
transport / spedycja / logistyka
job type
praca stała
reference number
50526

Masz doświadczenie w planowaniu produkcji? Chcesz rozwijać się na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie ofertę:

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii
  • pracę w firmie z kapitałem zagranicznym
  • zatrudnienie na pełen etat w systemie I-zmianowym

zadania

  • przygotowywanie planów produkcyjnych oraz ich realizacja
  • opracowywanie zapotrzebowania na surowce i półprodukty
  • planowanie i usprawnianie procesów produkcyjno-logistycznych
  • kontrola terminowości dostaw surowców i półproduktów
  • raportowanie efektywności produkcji

responsibilities

  • wykształcenia min. średniego ( mile widziane wyższe)
  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości pakietu MS Office (Excel)
  • bardzo dobrze rozwiniętych zdolności analitycznych
  • znajomości języka angielskiego/ niemieckiego- mile widziane

Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz lub kontaktu pod numerem 605 303 807.