płatny roczny staż w dziale finance in poznań

job type
praca tymczasowa

location
poznań, wielkopolskie
job category
Finanse, Ekonomia
working hours
część etatu
experience
0-6 miesięcy
reference number
56906
phone
+48 661600007

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można pomagać ludziom, osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • umowę zlecenie do lipca 2019
  • stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • godziny pracy dopasowywane do Twoich potrzeb
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w firmie będącej liderem w branży
  • system benefitów RandstadPlus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)

zadania

  • przygotowanie faktur do księgowania
  • weryfikacja dokumentów
  • aktywny udział w projektach firmowych
  • wprowadzanie danych do systemów finansowych i weryfikacja ich poprawności
  • archiwizacja dokumentacji
  • zadania bieżące - wykonywanie prac administracyjnych o charakterze ogólnym

oczekujemy

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra organizacja pracy własnej
  • zdolności analityczne i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości finansowej i/lub rozliczania wynagrodzeń
  • mile widziani studenci ostatnich lat kierunków finansowych i pokrewnych