płatny roczny staż w dziale kalibracji in poznań

job type
praca tymczasowa

location
poznań, wielkopolskie
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
working hours
część etatu
experience
0-6 miesięcy
reference number
57444
phone
+48 661600007

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można pomagać ludziom, osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie? Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • umowę zlecenie na rok
  • stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • godziny pracy dopasowywane do Twoich potrzeb
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w firmie będącej liderem w branży
  • system benefitów RandstadPlus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)

zadania

  • Wsparcie działu utrzymania ruchu w codziennym wykonywaniu i dokumentowaniu kalibracji
  • Obsługa programu MERP
  • Udział w tworzeniu harmonogramów kalibracji
  • Nadzór nad terminową realizacją kalibracji
  • Praca z dokumentacją techniczną
  • Dbałość o zachowanie właściwych relacji w zespole
  • Udział w przygotowaniach do podejmowania inspekcji/audytów zewnętrznych

oczekujemy

  • Dyspozycyjność 30-35 godzin tygodniowo
  • Znajomość obsługi pakietu MS office
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i w piśmie umożliwiająca komunikację i pracę z dokumentacją
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Mile widziana znajomość programu SAP i umiejętność wykonywania kalibracji
  • Mile widziani studenci i absolwenci kierunków technicznych (np. automatyki, elektrotechniki, mechatroniki i pokrewnych)