płatny roczny staż w dziale technologii, wytwarzanie in poznań

job type
praca tymczasowa

location
poznań, wielkopolskie
job category
Biotechnologia, Farmaceutyka
working hours
część etatu
experience
0-6 miesięcy
reference number
57881
phone
+48 605144116

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można pomagać ludziom, osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • Umowę zlecenie
  • Stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • Godziny pracy dopasowywane do Twoich potrzeb
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w firmie będącej liderem w branży
  • System benefitów RandstadPlus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)

zadania

  • Poznanie specyfiki pracy w Dziale Technologii
  • Wspieranie Pracowników działu w codziennych obowiązkach związanych z technologią wytwarzania form suchych
  • Współpraca z innymi działami firmy

oczekujemy

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Znajomości pakietu MS Office (dobrej znajomości MS Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z SAP ERP
  • Dokładności
  • Dobrej organizacji pracy
  • Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Wysokiej motywacji oraz zaangażowania w wykonywanie zadań