płatny roczny staż w zespole audytów i dokumentacji in poznań

job type
praca tymczasowa

location
poznań, wielkopolskie
job category
Biotechnologia, Farmaceutyka
working hours
część etatu
experience
0-6 miesięcy
reference number
57593
phone
+48 661600007

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można pomagać ludziom, osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie? Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • umowę zlecenie na rok
  • stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • godziny pracy dopasowywane do Twoich potrzeb
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w firmie będącej liderem w branży
  • system benefitów RandstadPlus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)

zadania

  • współudział w zarządzaniu dokumentacją Systemu Jakości
  • przygotowanie, opiniowanie, zatwierdzanie i archiwizacja dokumentacji jakościowej, zapewnienie prawidłowego funkcjonowania cyklu życia dokumentu,
  • wydawania dokumentów w systemie CDMS
  • aktywne wspieranie w usprawnienia kluczowych procesów jakościowych (zarządzanie danymi jakościowymi),
  • wdrażanie i egzekwowanie zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania, systemu Zarządzania Jakością oraz prawa farmaceutycznego,
  • identyfikacja potencjalnych ryzyk jakościowych i biznesowych
  • bieżące wsparcie w zakresie budowania odpowiedniej świadomości ryzyk jakościowych poprzez właściwe postawy i zachowania (konsultacje, obserwacje procesu , poszukiwanie rozwiązań)
  • realizacja i przestrzeganie polityki dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników

oczekujemy

  • dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • umiejętności pracy w zespole
  • zdolności komunikacyjnych
  • dokładności i zaangażowania w powierzone zadania
  • mile widziani studenci (preferowane studia: biotechnologia, chemia, farmacja i pokrewne)