płatny staż w logistyce - 3 miesiące in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
administracja biurowa
reference number
52552

Procter&Gamble to jedna z największych firm działających w branży FMCG, również dzięki współpracy z Agencją Randstad znajduje najlepszych kandydatów do wielu rozwojowych projektów rekrutacyjnych. Zdobywaj doświadczenia w jednej z największych firm działających w branży - dołącz do szeregów naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę.

Jeśli nie boisz się wyzwań, nie czekaj i aplikuj już teraz!

oferujemy

  • pracę na pełen etat na czas określony (1.08-31.10.2018) - umowa o pracę za pośrednictwem Agencji Randstad
  • zdobywanie profesjonalnych doświadczeń w centrum planistycznym międzynarodowej firmy z branży FMCG
  • codzienny kontakt z językiem angielskim
  • komfortowe warunki pracy
  • pakiet medyczny to już podstawa, ale my wychodzimy o krok dalej: dostaniesz dostęp do całej platformy benefitowej; poznaj plusy pracy dla Randstad

zadania

  • wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów firmy jak i do arkuszy Excela
  • sprawdzanie poprawności danych
  • sporządzanie cyklicznych raportów oraz analiza danych
  • wsparcie techniczne dla wewnętrznych interesantów
  • procesowanie zamówień wewnętrznych
  • wykonywanie zadań dla zespołu, który wspomożesz - podejmiesz wyzwanie?

responsibilities

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom średnio-zaawansowany lub zaawansowany
  • doskonała obsługa pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • nastawienie proklienckie i komunikatywność
  • gotowość do wykonywania zadań analitycznych w krótkim czasie
  • mile widziani studenci ostatnich lat studiów oraz absolwenci kierunków powiązanych z logistyką