pomocnik operatora maszyn in łódź

job type
praca tymczasowa

location
łódź, łódzkie
job category
produkcja
reference number
52415

Masz doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych? Chcesz zdobywać nowe kompetencje i umiejętności?

To świetnie! Mam ofertę, która może Cię zainteresować!

Mamy świadomość, że każda maszyna jest inna - wszystkiego Cie nauczymy:)

Nie czekaj!

Zaaplikuj już dziś!

oferujemy

  • stawka podstawowa + premia uznaniowa
  • dofinansowanie do pakietu sportowego i medycznego
  • pracę w oparciu o umowę tymczasową
  • umowy miesięczne (sukcesywnie przedłużane)
  • po okresie próbnym możliwość przejścia w bezpośrednią strukturę firmy!!!

zadania

  • prace pomocnicze związane z załadunkiem surowca do maszyny
  • kontrola jakości
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

responsibilities

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • zaangażowania
  • motywacji do pracy