pomocnik in mielno

job type
praca tymczasowa

location
mielno, wielkopolskie
job category
Inne
working hours
część etatu
experience
0-6 miesięcy
reference number
57790
phone
+48 609305209

Podejmij pracę i zgarnij dodatkową kasę na wakacyjne zachcianki!

Dla naszego Klienta w Mielnie poszukujemy osób na stanowisko: pomocnik

APLIKUJ, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści MIELNO na numer 609 305 209 – ODDZWONIMY! i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • terminowe wynagrodzenie na Twoje konto
  • stawkę 15 zł brutto za godzinę pracy
  • możliwość zdobycia dodatkowej kasy
  • jednorazowe zlecenie 29.04 na około 9 godzin
  • możliwość udziału w naszych innych zleceniach

zadania

  • przenoszenie i montaż części basenowych
  • czyszczenie części basenowych

oczekujemy

  • dyspozycyjności w dniu 29.04 (zlecenie jest jednorazowe)
  • pracowitości i punktualności