praca w lubianej sklepokawiarni 14 zł/godz + dodatki ch karolinka opole

job type
praca tymczasowa

location
opole, opolskie
job category
obsługa klienta
reference number
47577

job description

Praca w znanej i lubianej sklepokawiarni.

Wszystkiego Cię nauczymy! Będziesz potrafił/a profesjonalnie obsłużyć Klienta. Odbędziesz szkolenia baristyczne, poznasz tajniki sprzedaży. Zaprosimy Cię na szkolenia zgłębiające wiedzę o kawie. Miła atmosfera gwarantowana! A do tego połączysz grafik studiów z grafikiem pracy!

oferujemy

U nas obowiązują jasne zasady: umowa zlecenie, miesięczny przydział ulubionych kaw i bonów dla Ciebie, zniżka pracownicza oraz dodatkowa premia.

zadania

Zdajemy sobie sprawę, że jesteś młody i nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego - nic nie szkodzi! Wszystkiego od podstaw Cię nauczymy i pokażemy. A jeśli pojawią się pytania w trakcie pracy zawsze chętnie pomożemy!

responsibilities

Wymagamy jedynie aktualną książeczkę sanepidowską i chęci do pracy.