prace pomocnicze przy pakowaniu lodów in namysłów

job type
praca tymczasowa

location
namysłów, opolskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
55973
phone
+48 501325664

Mamy dla Ciebie pracę, w której szybko przełamiesz lody :) Interesuje Cię zatrudnienie gdzie zdobędziesz pierwsze doświadczenie? A może szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycję. Aplikuj już teraz.

oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • darmowy dojazd m.in. z Kluczborka i Wołczyna
  • degustacja lodów - spróbuj produktów wyrabianych w naszym zakładzie :)
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość organizacji bezpłatnego transportu dla określonej liczby kandydatów z danej miejscowości

zadania

  • prace pomocnicze przy pakowaniu i produkcji lodów
  • prace pomocnicze przy magazynowaniu towaru
  • sprawdzanie jakości produkcji

oczekujemy

  • chęci do pracy
  • dyspozycyjność
  • książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia
  • nie wymagamy doświadczenia, aplikuj już dziś :)