pracownik administracyjno-biurowy in katowice

job type
praca tymczasowa

location
katowice, śląskie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57808
phone
+48 601062557

Szukasz ciekawej pracy w Katowicach? Masz już doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej i chcesz się rozwijać?

Obecnie poszukujemy pracowników dla firmy konsultingowej, oferującej usługi doradztwa europejskiego i finansowania.

Nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • pracę w godzinach biurowych (8-16/9-17/10-18)
  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • opracowywanie wniosków współfinansowanych z funduszy europejskich
  • kompletowanie dokumentacji projektowej
  • zarządzanie projektami

oczekujemy

  • znajomość pakietu Ms Office
  • doświadczenie w wypełnianiu wniosków/pozyskiwaniu funduszy unijnych - mile widziane
  • umiejętność samodzielnego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu