pracownik administracyjno - biurowy in radom

job type
praca stała

location
radom, mazowieckie
job category
administracja biurowa
job type
praca stała
reference number
52179

 Zastanawiałeś/aś się kiedyś, jak to jest pracować w polskiej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Poszukujesz możliwości rozwoju w w firmie która posiada dział projektowy tworzący aplikacje oraz dział produkcyjny urządzeń IT.? Chcesz pracować u lidera w branży, który wspiera swoich pracowników oraz klientów? Obecnie poszukujemy nowego członka zespołu dla naszego klienta.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne to Twoich umiejętności
  • system motywacyjny
  • dodatkowe benefity
  • możliwość rozwoju zawodowego z jasną ścieżką kariery
  • wsparcie osobistego mentora w pierwszych tygodniach pracy
  • bogaty pakiet szkoleń
  • rodzinna atmosfera

zadania

  • obsługa front office
  • dbanie o prawidłowy obieg korespondencji w firmie
  • wystawianie faktur
  • przygotowywanie raportów
  • przyjmowanie gości w firmie

responsibilities

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • systematyczności, dokładności i komunikatywności
  • umiejętności pracy zadaniowej
  • zdolności analitycznych
  • bardzo dobrej znajomości Word, Execel, PowerPoint
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • mile widziane osoby z ukończoną szkołą z kierunkiem matematycznym
  • ( szkoła średnia, technikum )