pracownik/-ca produkcji in wrocław

job type
praca stała

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Przemysł
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57749
phone
+48 697503042

Szukasz stałej pracy? Lubisz wyzwania, jesteś osobą energiczną i przy okazji posiadasz doświadczenie przy obsłudze maszyn?

Nasz Klient - międzynarodowa firma z branży produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku światowym szuka właśnie Ciebie!

oferujemy

  • stałe zatrudnienie bezpośrednio w strukturach Klienta!
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie od 3877 zł (na okresie próbnym) do 4050 zł brutto
  • dodatki za pracę w weekend
  • dofinansowanie do posiłków i ciepłych napojów
  • dodatkowe benefity (karta sportowa, ubezpieczenie na życie finansowane przez Pracodawcę, pakiet medyczny)
  • dodatkowe świadczenia (np. świadczenie wakacyjne, premie jubileuszowe)
  • dodatki za pomysły usprawnień Kaizen
  • bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia oraz z Oleśnicy

zadania

  • przestrzeganie zasad BHP
  • obsługa maszyn produkcyjnych i narzędzi (np. gilotyna)
  • kontrola parametrów procesu produkcyjnego
  • praca zgodna z normami jakościowymi i ilościowymi

oczekujemy

  • motywacja do pracy i zaangażowanie
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 12-godzinnym (3 dni pracy 6:00 - 18:00, 3 dni wolnego grafikowo, 3 dni pracy 18:00 - 06:00, 3 dni wolnego grafikowo)
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • doświadczenie przy obsłudze maszyn - mile widziane
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy lub uprawnienia na suwnicę