pracownik/-ca transportu in sosnowiec

job type
praca tymczasowa

location
sosnowiec, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
55218
phone
+48 667 966 887

Szukasz pracy jako operator wózka widłowego? Posiadasz wymagane kwalifikację oraz chęć do podjęcia nowej, pełnej wyzwań pracy? Pracuj w międzynarodowej firmie z branży automotive, której wyroby znajdziesz w co drugim samochodzie w Europie! Skorzystaj z szeregu możliwości oraz benefitów. Nie czekaj i aplikuj już dziś!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • atrakcyjną stawkę godzinową 19,25 zł brutto
  • dodatek miesięczny z pracę w systemie 4-brygadowym (200 zł brutto)
  • bezpłatny dojazd do zakładu w Sosnowcu lub Dąbrowie Górniczej
  • szybkie przejście w struktury firmy (już po 3 miesiącach)
  • dwudaniowy, ciepły posiłek na stołówce za 3.80 zł
  • nagrody za innowacyjność oraz szczególne zaangażowanie w pracę

zadania

  • transportowanie szyb, pojemników oraz innych materiałów
  • pakowanie oraz zabezpieczanie szyb do transportu
  • załadunek oraz przygotowywanie szyb do wysyłki
  • przyjmowanie materiału z zewnątrz, rozładunek oraz wydanie na linię

oczekujemy

  • uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • świadomość zasad dotyczących BHP