pracownik drukarni in kraków

job type
praca tymczasowa

location
kraków, małopolskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
część etatu
experience
0-6 miesięcy
reference number
55653
phone
+48 723 727 492

Poszukujesz pracy i chcesz zdobyć nowe doświadczenie na produkcji? Lubisz pracować w zespole? Mamy ofertę właśnie dla Ciebie! Światowy lider w zakresie kompleksowych usług poligraficznych poszukuje do swojego zespołu pracowników do obsługi maszyn drukujących.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • krótki czas oczekiwania na rozpoczęcie pracy - szybka rekrutacja dla zdecydowanych osób!
  • wypłaty na czas
  • pracę w zaangażowanym zespole
  • benefity: karta sportowa + prywatna opieka medyczna
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość przyuczenia i zdobycia doświadczenia

zadania

  • kontrola jakości
  • pakowanie produktów
  • prace pomocnicze przy maszynach drukujących
  • prace porządkowe
  • transport palet, półproduktów przy zastosowaniu wózków ręcznych i elektrycznych

oczekujemy

  • dyspozycyjności  i chęci do pracy w systemie zmianowym
  •  mile widziane uprawnienia na suwnice