pracownik ds. inwentaryzacji in nowogard

job type

nowogard, zachodniopomorskie
job category
Handel detaliczny, Handel Hurtowy
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57666
phone
+48 132

job description

Szukasz pracy popołudniami i w nocy?

Świetnie!!!!!

Łatwa, prosta i przyjemna praca czeka na Ciebie.

oferujemy

  • pełen etat umowa o pracę tymczasową - ZUS, płatny urlop
  • 4 - 5 dni pracy w tygodniu
  • pracę w trybie popołudniowym i nocnym ( 20.00-04.00)
  • wolne weekendy
  • wolne wszystkie święta
  • atrakcyjne wynagrodzenie 2700 brutto podstawy
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych zawsze 100% płatne
  • czas pracy liczony od wejścia do busa na wyznaczonym przystanku do wyjścia z busa na powrotnym przystanku
  • grafik na cały miesiąc wydawany dwa tygodnie wcześniej
  • oferta do długotrwałej współpracy
  • miesięczny okres rozliczeniowy
  • pakiet korzyści Randstad Plus: prywatna opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjne cenie, zniżki do kina i do sklepów

Nie zwlekaj, zaaplikuj!!! Skontaktujemy się z Tobą

zadania

prace inwentaryzacyjne:

  • liczenie towaru
  • skanowanie towaru za pomocą skanera
  • segregowanie towaru w magazynie

prace w sklepie:

  • rozkładanie towaru na sali sprzedaży
  • utrzymywaniu porządku na sali sprzedaży

oczekujemy

  • książeczki sanepid lub gotowości do jej wyrobienia
  • mile widziane prawo jazdy kat B