pracownik działu logistyki in kielce

job type
praca tymczasowa

location
kielce, świętokrzyskie
job category
transport / spedycja / logistyka
reference number
52514

Znasz język francuski i wiążesz swoją przyszłość z pracą w dziale logistyki?

oferujemy

  • praca w systemie II-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • terminowa wypłata wynagrodzenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy
  • dodatkowe benefity (ubezpieczenie, karta sport)

zadania

  • obsługa Klienta
  • dbanie o terminowość i realizację przesyłek
  • wspieranie działu w przepływie towarów, dokumentacji i informacji

responsibilities

  • bardzo dobra znajomość j.francuskiego w mowie i piśmie (opcjonalnie j.angielski)
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku