pracownik działu produkcji in chludowo

job type
praca tymczasowa

location
chludowo, wielkopolskie
job category
produkcja
reference number
52211

Chcesz pracować w międzynarodowej firmie? Masz doświadczenie na produkcji i czujesz się w tam jak ryba w wodzie? A może prace manualne sprawiają ci przyjemność? Jeśli tak, to nie czekaj, tylko aplikuj!

oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe+ premie co miesiąc
  • pracę o umowę tymczasową
  • bonus adaptacyjny oraz bonusy za jakość i wydajność pracy
  • dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy komunikacją miejską lub własnym transportem
  • dodatek za drugą zmianę po godzinie 14,00 oraz dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • miłą atmosferę oraz darmową kawę i herbatę
  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do kin i restauracji)

zadania

  • praca przy produkcji rolet, żaluzji wertikali
  • obsługa maszyn
  • praca manualna przy składaniu drobnych elementów

responsibilities

  • gotowości do pracy II zmianowej
  • chęci do pracy
  • precyzji, sumienności oraz dokładności
  • dobrej organizacji pracy własnej

Więcej informacji pod numerem telefonu 691082239