pracownik fizyczny do demontażu scenografii in kraków

job type
praca tymczasowa

location
kraków, małopolskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
working hours
część etatu
experience
0-6 miesięcy
reference number
57430
phone
+48 605219620

Interesujesz się tematyką kulturowo-operową? Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz zdobyć doświadczenie i zarobić kilka groszy? Mamy ofertę idealną dla Ciebie! Dla naszego Klienta Opery Krakowskiej w Krakowie poszukujemy osoby do czynności pomocniczych przy demontażu scenografii operowej.

Miejsce pracy: Kraków, okolice Ronda Mogilskiego

oferujemy

  • wynagrodzenie - 16 zł brutto/h
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę kilka dni w tygodniu i po kilka godzin dziennie
  • pracę w młodym zespole i w dogodnej lokalizacji

zadania

  • czynności pomocnicze przy rozładunku, załadunku i demontażu scenografii teatralno-operowej

oczekujemy

  • wysokiej kultury osobistej
  • komunikatywności
  • uczciwości, rzetelności
  • zdolności do wykonywania pracy fizycznej
  • dyspozycyjności w ciągu tygodnia (kilka godzin dziennie)