pracownik logistyki - operator wózka widłowego in łódź

job type
praca tymczasowa

location
łódź, łódzkie
job category
magazyn
reference number
48482

Poszukujemy osób na stanowisko operatora wózka widłowego do firmy BSH do działu logistyki na ul. Lodowa 103 w Łodzi. Jeśli posiadasz uprawnienia UDT i doświadczenie w jeździe na wózku z chwytakami do AGD. Jesteś sumienny i odpowiedzialny. To Ciebie właśnie szukamy!

Wyślij swoje CV bądź SMS o treści "WÓZKI" - oddzwonimy!

oferujemy

  • wynagrodzenie od 18,00 zł brutto + 3 zł brutto do każdej godziny przepracowanej + dodatki za pracę w godzinach nocnych i weekendy wypłacane co miesiąc
  • umowa o pracę tymczasową
  • pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia PZU
  • e-umowy oraz e-paski -> brak potrzeby jeżdżenia do biura agencji
  • wsparcie konsultanta
  • bezpłatny dojazd z okolic Łodzi (Zduńska Wola, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Zgierz, Koluszki, Brzeziny, Łęczyca, Ozorków, Łask...)

zadania

  • załadunek oraz rozładunek sprzętu AGD przy użyciu wózka widłowego z chwytakiem
  • prace magazynowe
  • foliowanie, przygotowywanie towaru

responsibilities

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • uprawnienia na wózki UDT I/II WJO
  • motywację do pracy
  • mile widziane doświadczenie w jeździe wózkiem z chwytakiem AGD