pracownik magazynu bez doświadczenia w firmie kurierskiej in gdańsk

job type
praca tymczasowa

location
gdańsk, pomorskie
job category
transport / spedycja / logistyka
reference number
51061

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Właśnie poszukujemy pracowników magazynu bez uprawnień na wózki widłowe.

oferujemy

  •  stawkę 20 zł brutto/h,
  • godziny pracy, które dadzą Ci czas na inne zajęcia
  • możliwość zdobycia doświadczenia, które zaprocentuje w twojej służbowej karierze
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty na zakupy)

zadania

  • sortowanie przesyłek,
  • załadunek, rozładunek aut,
  • kontrola prawidłowego składowania przesyłek.

responsibilities

  • gotowość do pracy w godzinach 4:30-8:30 od wtorku do soboty lub 16/16:30-20/20:30 od poniedziałku do piątku,
  • silna motywacja do pracy,
  • sumienność, rzetelność, gotowość do podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu,
  • umiejętności pracy w grupie.

Jesteś zainteresowany ofertą zadzwoń na numer 697 400 214 lub zaaplikuj !